BRAMSTAL.PL
  • Szukaj...
  • Kontakt

Automatyzujemy bramy

Brama otwarta na klik!

Automatyka do bram to w dzisiejszych czasach już nie tylko prestiż, ale także komfort i bezpieczeństwo. Niemal każdą bramę, czy to przesuwaną, czy też skrzydłową (rozwierną), jesteśmy w stanie zautomatyzować. Komfort użytkowania takiej bramy gwarantuje sprzęt renomowanych producentów, na którym bazują nasze instalacje. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania gwarantujące poprawną pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Automatyzujemy bramy

Każda nasza instalacja jest indywidualnie dobierana do potrzeb klienta. W zależności od wielkości bramy, częstotliwości użytkowania czy liczby użytkowników stosowane są odpowiednie rozwiązania techniczne w taki sposób, aby napęd spełniał swoją rolę czyli bezproblemowo i bezpiecznie obsługiwał Twoją bramę.

Nasze rozwiązania automatyki bazują zazwyczaj na produktach firmy CAME oraz NICE. Nie bez znaczenia jest fakt, że są to firmy o uznanej na świecie marce i dysponujące odpowiednim zapleczem technicznym dla dostarczania najlepszych, sprawdzonych rozwiązań.

Wybierz typ bramy, który chcesz zautomatyzować:

Bramy przesuwane to obecnie najpopularniejszy i najwygodniejszy typ bram w użytkownaiu. Napędy przeznaczone do tych bram podzielone są głównie ze względu na siłę jaką są w stanie wygenerować w celu owarcia czy zamknięcia bramy.
Brama skrzydłowa jest klasycznym rozwiązaniem. Napędy przeznaczone do tego typu bram są trudniejsze w doborze - tutaj oprócz wielkości skrzydła bramy ma znaczenie także słupek, na którym jest posadowiona.
Brama garażowa niezależnie czy jest to tzw. brama segmentowa (składająca się zazwyczaj z 4-5 sekcji) czy też uchylna, gdzie cały płat bramy podnosi się do góry może zostać zautomatyzowana. Tutaj dobór napędów nie ogranicza się wyłącznie do wielkości bramy.