ZHU BRAMSTAL I 03-986 Warszawa ul. Sęczkowa 96A tel. 22 672-28-79, 603-589-919

Panele bramy

Bramy SUPERIOR 42 przeznaczone są do ogrzewanych garaży. W standardowym wykonaniu panel ma grubość 42mm i wypełniony jest pianką poliuretanową co zapewnia znakomite właściwości termiczne bramy. Staranne wykonanie najdrobniejszych detali sprawia, że bramy tego typu są doskonałą alternatywą dla bram uchylnych czy bram segmentowych innych producentów. Co więcej – bramy SUPERIOR 42 posiadają unikalne wzory paneli – niektóre są dostępne wyłącznie w ofercie Normstahl! W ten właśnie sposób możesz wybierać z palety kilku atrakcyjnych wzorów paneli zewnętrznych!

Panel Line Panel Style Panel Classic Panel Trend
Line Style Classic Trend

Wzór bramy jest bardzo istotny z punktu widzenia estetyki – może eksponować bramę na tle budynku lub wręcz przeciwnie – sprawić, że nie będzie się “rzucała” w oczy. Dla bram SUPERIOR 42 przewidziano 5 różnych wariantów poszycia zewnętrznego, w tym klasyczne wzory jak Classic, Line czy Style oraz wzory o nowoczesnym wyglądzie np. Trend czy unikalny i niespotykany u innych producentów wzór E-Design.

Wyjątkowe wzornictwo przetłoczenia E-design

E-design

Nowy panel E-design to segment bez wyraźnych przetłoczeń, natomiast z lewej (lub prawej) strony bramy występują 2 przetłoczenia Ellips. Jest to kolejny wzór dla bram SUPERIOR 42 nawiązujący do nowoczesnych trendów w budownictwie mieszkaniowym.