ZHU BRAMSTAL I 03-986 Warszawa ul. Sęczkowa 96A tel. 22 672-28-79, 603-589-919

Panele bramy SUPERIOR+ 42

Bramy SUPERIOR+ 42 przeznaczone są do garaży ogrzewanych. W typowym wykonaniu panel ma grubość 42mm i wypełniony jest pianką poliuretanową, co zapewnia znakomite właściwości termiczne bramy. Staranne wykonanie najdrobniejszych detali sprawia, że bramy tego typu są doskonałym rozwiązaniem gdy zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu ogrzewania w zimie. SUPERIOR+ 42 posiada także unikalne wzory paneli – niektóre są dostępne wyłącznie w ofercie Normstahl! W ten właśnie sposób możesz wybierać z palety 6 atrakcyjnych wzorów paneli zewnętrznych.

Panel Line Panel Trend Panel FLAIR Panel Micro Panel Style Panel Classic
Line Trend Flair Micro Style Classic

Panel Line

Panel znany i typowy wśród producentów bram – poziome przetłoczenia panela pasują niemal do każdej elewacji, a w przypadku połączenia go z dekorem drewnopodobnym doskonale imituje drewniane poszycie bramy.

Panel Trend

Trend to wzór nawiązujący do nowoczesnego wzornictwa w bramach garażowych – pojedyncze przetłoczenie poziome na środku segmentu sprawia, że Twoja brama wyróżni się spośród wszystkich innych zamontowanych w garażach sąsiadów.

Panel FLAIR

Flair to BESTSELLER wśród wybieranych przez naszych klientów wzorów! Podobnie jak w Trend występuje pojedyncze poziome przetłoczenie, lecz jest umieszczone w górnej części segmentu (niesymetrycznie jak w Trend). Przy połączeniach tego wzoru wraz z dekorami drewnopodobnymi imituje on naprzemienne szerokie i wąskie odeskowanie, a w przypadku kolorów RAL stanowi bardzo ciekawe połączenie nowoczesności i klasycznych, prostych kształtów. Od momentu wprowadzenia do oferty tego wzoru cieszy się on cały czas rosnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Panel Micro

Nowoczesny design oparty o niewielkie przetłoczenia panela gęsto naniesione na segment bramy w połączeniu z gładką strukturą blachy jest ciekawym rozwiązaniem szczególnie w połączeniu z kolorami RAL, choć nic nie stoi na przeszkodzie aby zastosować go także z dekorami drewnopodobnymi.

Panel Style

Style do esencja nowoczesności – panel całkowicie bez przetłoczeń w gładkiej strukturze blachy będzie idealnie komponował się z nowoczesnymi konstrukcjami architektonicznymi.