BRAMSTAL.PL
  • Szukaj...
  • Kontakt

Bramy garażowe do budynków mieszkalnych

Preznetacja bram garażowych Nice

Obejrzyj materiał promocyjny prezentujący ofertę bram garażowych Nice. Prezentację poprowadzi Dariusz Królik, product manager Nice w zakresie bram garażowych.

Bramy garażowe, które oferujemy to nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy Nice dostępne w trzech wariantach wzorniczych: Nice Classic, Nice Premium oraz Nice Design. Bramy Nice posiadają możliwość sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów połączona z bogatą kolorystyką płaszcza bramy pozwalają na wybór rozwiązania dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wybierz wzór bramy:


Nice Classic

Nice Classic cechuje się wąskimi przetłoczeniami poziomymi, idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.

Nice Premium

Szerokie przetłoczenia poziome to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji dostępne w bramach Nice Premium może doskonale imitować bramę wykonaną z drewna...

Nice Design

Nice Design to gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych. Prosta i elegancka forma idealnie się nadaje dla budynków o nowoczesnej architekturze.

Nice Design ISO 60

Niezwykle ciepła brama ISO60 o grubości sekcji ok. 60mm wraz z rozszerzonym systemem uszczelnień stanowi odpowiedź na najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym.