BRAMSTAL.PL
  • Szukaj...
  • Kontakt

Brama Nice Classic

Klasyka bram

Nice Classic to bramy wzorniczo przygotowane tak, aby komponowały się zarówno z kasycznymi jak i nowoczesnymi budynkami. Wąskie poziome przetłoczenia bramy to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie wizualne

Brama Nice Classic

O bramie Classic...

Poszycie zewnętrzne bramy składa się z segmentów (sekcji) z wieloma poziomymi tłoczeniami (zazwyczaj 3 tłoczenia na sekcję czyli 4 "deski"), które w połączeniu z opcjonalnymi okleinami drewnopodobnymi stwarza wrażenie bramy wykonanej z drewna.

W modelu Classic możesz wybrać dodatkowo strukturę powierzchni blachy zewnętrznej. Dostępne są woodgrain strukturą przypominający słoje drewna, a w połączeniu z okleinami drewnopodobnymi realistycznie odzworowuje strukurę właśnie drewna. Drugą możliwością jest powierzchnia Silk czyli blacha bez wyraźnej struktury (gładka), która bardzo dobrze wygląda z połączeniu w jednolitymi kolorami, np. z palety RAL. Naturalnie można łączyć także powierzchnię gładką Silk z okleinami drewnopodobnymi co będzie miało jedną, ale bardzo znaczącą zaletę - łatwość utrzymania bramy w czystości.

Przykładowe wizualizacje bram Nice Classic:

Nice Classic Silk w okleinie Winchester w wersji z klamką z zamkiem oraz uchwytem pomocniczym w dolnej sekcji w kolorze czarnym.
Nice Classic Silk w kolorze RAL 9006 w wersji bez zamka zewnętrznego.
Nice Classic Silk w okleinie Macore w wersji z klamką z zamkiem w kolorze srebrnym.
Nice Classic Silk w okleinie Antracyt Szczotkowany w wersji z klamką z zamkiem w kolorze czarnym.
Nice Classic Silk w okleinie Cedr szary w wersji z klamką z zamkiem w kolorze złotym.
Nice Classic Silk w kolorze bazaltowo-szary gładki w wersji z klamką wraz z zamkiem w kolorze czarnym.